חיפוש

שעם הוא המגן האידיאלי
ליין שלך!

לכל פקק שעם יש סיפור...

מאחורי כל יין טוב עומד פקק שעם טוב. מיינות אייקוניים עד תוססים וספיריטים, סקרו את הפורטפוליו שלנו כדי למצוא איזה פקק שעם מתאים לבקבוק שלכם.

כל המספרים של חברת השעם מספר 1 בעולם. AMORIM

7,000,000,000 פקקים בשנה.

103 מדינות.

46 סניפים.

100,00 טון שעם.

5 יבשות.

40,000 בחינות TCA בחודש.

טכנולוגיות פורצות דרך למיגור TCA הניתן לזיהוי 

טכנולוגיות האנטי TCA הירוקות והיעילות בעולם מושקות בו זמנית לפקקי שעם טבעי ופקקי שעם טכני.

שכלול הטבע על ידי טכנולוגיה

Amorim שמה בראש סדר העדיפויות שלה חדשנות, מחקר ובקרת איכות. המחויבות האדירה למחקר ופיתוח, יחד עם השקעה גדולה בחדשנות, תרמה להרחבת הידע לגבי שעם, יין והאינטראקציה בין שניהם. כך התאפשר פיתוח מוצרים חדשים ופורצח דרך, ושיפור איכות פקקי השעם, תוך הגעה לסטנדרטים בלתי ניתנים לדמיון מבחינת בקרת איכות.

מערכת HELIX®

בין הפרויקטים החדשניים ביותר שפותחו על ידי Amorim נמצאת מערכת Helix ®, פתרון האריזה הראשון בעולם, אשר תוך שמירה על הקשר בין הזכוכית לשעם ששימש במשך מאות שנים, מבטלת את השימוש בחולץ, ו- NDtech, טכנולוגיית סינון מהפכנית, אינדיבידואלית ובקרת איכות, המאפשרת לזהות רמות TCA בכל פקק שעם על ידיד מדידת החלקים לטריליון בתוך שניות.

כמובילה אמיתית, החברה עומדת בחזית בקרת איכות מחמירה בכל שלב בייצור

תהליך זה מתחיל עם אמצעי מניעה ביער השעם, וממשיך לאחר הקציר באופן בו בוחרים, עורמים ומאחסנים את הקורות. יצירת יחידות תעשייתיות חדשות בסביבת יער אלון השעם הינה אמצעי בקרת איכות פשוט מאוד אך משמעותי, הממזער את הסיכון לסטייה בפקקי השעם, המוצר העיקרי ואולי התובעני ביותר בתעשייה.

לצד אמצעי המניעה הקפדנים ביותר, ל- Amorim אמצעי ריפוי חדשניים ורשומים כפטנט, יחידים במינם בתעשייה.

כל קורות השעם המשמשות לייצור פקקי השעם עוברות טיפול CONVEX, תהליך שטיפה מתקדם המונע זיהום צולב ומפיק שעם פחות לח ונקי יותר. טיפול זה הינו המצאה חסרת תקדים בהשוואה לשיטות ההרתחה המסורתיות, אשר במקום להפחית את הסיכון לזיהום, מעלות אותו. באופן דומה, מערכת ROSA (Rate of Optimal Steam Application ) הרשומה כפטנט של Amorim, הינה שלב חיוני בטיפול בשבבי שעם, ומשתמשת באדים מבוקרים לסילוק עקבות זיהום.

לאחר אמצעי ההייטק, האצוות עוברות ניתוח כז כרומטוגרפי, מערכת בקרת איכות קפדנית הבוחנת את הפקקים ברמה מולקולרית, מזהה רמות זעירות של TCA, ומדויקת ואמינה יותר מהאף האנושי.

לאחר העיבוד, פקקי השעם ממשיכים בסדרת בדיקות ונהלים על מנת להבטיח שיעמדו בדרישות המדויקות של הייננים המובילים בעולם. פקקי השעם נבדקים במחינת גודל, לחוץ, אחוז ארומות מוזרות, שרידי חימצון, טיפולים בפני השטח, יכולת איטום, הוצאה, הכנסה ואחסון ארוך טווח.

TOP SERIES

סדרה בלעדית של פקקי שעם טבעיים לספיריטים. TOP SERIES משלבים עיצוב עם ביצועי שעם טכניים וסביבתיים מעולים.

HELIX

עם שילוב של פקק שעם בעיצוב ארגונומי ובקבוק זכוכית, HELIX מאפשר פתיחת בקבוק ללא צורך בפותחן.

AQUAMARK

פקק שעם טבעי בציפוי על בסיס מים, בעל יכולת איטום מעולה ושימור יין.

פקק שעם טבעי

פקקי שעם טבעיים משופרים עם NATURITY, טכנולוגיית האנטי TCA המתקדמת בעולם, אשר מספקת ערך מצוין עם ניטרליות מעולה.

דילוג לתוכן